B32652A6154K000
MFR.Part #
B32652A6154K000
JLCPCB Part #
C3804886
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+100℃ 150nF 250V、630V ±10% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS