B32652A4474J000
MFR.Part #
B32652A4474J000
JLCPCB Part #
C3791757
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+100℃ 200V、400V 470nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS