B32652A4104J189
MFR.Part #
B32652A4104J189
JLCPCB Part #
C3784066
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+100℃ 100nF 200V、400V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS