B32652A3254J000
MFR.Part #
B32652A3254J000
JLCPCB Part #
C20343970
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+100℃ 160V 250nF ±5% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS