B32652A0333J289
MFR.Part #
B32652A0333J289
JLCPCB Part #
C6508966
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+100℃ 250V、1kV 33nF ±5% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS