B32651A7472K000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B32651A7472K000
JLCPCB Part #
C3781178
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+100℃ 4.7nF 450V、1.25kV ±10% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS