B32642B6823J
MFR.Part #
B32642B6823J
JLCPCB Part #
C3788278
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+100℃ 400V、630V 82nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS