B32641B6223J
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B32641B6223J
JLCPCB Part #
C3794588
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+100℃ 22nF 400V、630V ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS