B32621A6223K000
MFR.Part #
B32621A6223K000
JLCPCB Part #
C3784260
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 22nF 400V、630V ±10% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS