B32621A6153K289
MFR.Part #
B32621A6153K289
JLCPCB Part #
C3793957
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 15nF 400V、630V ±10% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS