B32621A6103J189
MFR.Part #
B32621A6103J189
JLCPCB Part #
C3795418
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 10nF 400V、630V ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS