B32621A4103K189
MFR.Part #
B32621A4103K189
JLCPCB Part #
C5571342
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 10nF 200V、400V ±10% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS