B32620J0102J000
MFR.Part #
B32620J0102J000
JLCPCB Part #
C5145176
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1nF 600V、1kV ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS