B32620A6472J289
MFR.Part #
B32620A6472J289
JLCPCB Part #
C3792991
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+105℃ 4.7nF 400V、630V ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS