B32620A6222J289
MFR.Part #
B32620A6222J289
JLCPCB Part #
C3800936
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+105℃ 2.2nF 400V、630V ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS