B32620A6153K289
MFR.Part #
B32620A6153K289
JLCPCB Part #
C3793837
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+105℃ 15nF 400V、630V ±10% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS