B32620A6103K000
MFR.Part #
B32620A6103K000
JLCPCB Part #
C3806496
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10nF 400V、630V ±10% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS