B32620A4223J289
MFR.Part #
B32620A4223J289
JLCPCB Part #
C3788512
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+105℃ 200V、400V 22nF ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS