B32620A3223J000
MFR.Part #
B32620A3223J000
JLCPCB Part #
C3797739
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+105℃ 140V、250V 22nF ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS