B32620A3104J000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B32620A3104J000
JLCPCB Part #
C6748549
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+105℃ 100nF 140V、250V ±5% Plugin,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS