B32560J1474K000
MFR.Part #
B32560J1474K000
JLCPCB Part #
C125398
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+125℃ 100V 470nF Metallized Polyester ±10% 插件,P=7.5mm Film Capacitors ROHS