B32529C6102J189
MFR.Part #
B32529C6102J189
JLCPCB Part #
C3767225
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+125℃ 1nF 400V Metallized Polyester、Metallized Polyethylene Terephthalate (PET) ±5% 插件,P=5mm Film Capacitors ROHS