B32529C3103K289
MFR.Part #
B32529C3103K289
JLCPCB Part #
C125395
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+125℃ 10nF 250V Metallized Polyester ±10% 插件,P=5mm Film Capacitors ROHS