B32529C1223J289
MFR.Part #
B32529C1223J289
JLCPCB Part #
C117681
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+125℃ 100V 22nF Metallized Polyester ±5% 插件,P=5mm Film Capacitors ROHS