B32529C0224J289
MFR.Part #
B32529C0224J289
JLCPCB Part #
C125389
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+125℃ 220nF 63V Metallized Polyester ±5% 插件,P=5mm Film Capacitors ROHS