B32529C0222J000
MFR.Part #
B32529C0222J000
JLCPCB Part #
C125388
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+125℃ 2.2nF 63V Metallized Polyester ±5% 插件,P=5mm Film Capacitors ROHS