B32529C0104J289
MFR.Part #
B32529C0104J289
JLCPCB Part #
C3775122
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+125℃ 100nF 63V Metallized Polyester、Metallized Polyethylene Terephthalate (PET) ±5% 插件,P=5mm Film Capacitors ROHS