B32522C3474K189
MFR.Part #
B32522C3474K189
JLCPCB Part #
C117678
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+125℃ 250V 470nF Metallized Polyethylene Terephthalate (PET) ±10% 插件,P=15mm Film Capacitors ROHS