B32520C225J
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B32520C225J
JLCPCB Part #
C515240
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+125℃ 2.2uF 63V ±5% 插件,P=7.5mm Film Capacitors ROHS