B32377A6306J000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B32377A6306J000
JLCPCB Part #
C3792722
Package
Plugin
Description
-40℃~+70℃ 30uF 600V、1.5kV ±5% 插件 Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS