B32371A3306J030
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B32371A3306J030
JLCPCB Part #
C6508894
Package
Plugin
Description
-40℃~+70℃ 30uF 330V、900V ±5% Plugin Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS