B32354S3406K010
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B32354S3406K010
JLCPCB Part #
C3802399
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-40℃~+85℃ 350V、500V 40uF ±10% 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS