B32034A4684M000
MFR.Part #
B32034A4684M000
JLCPCB Part #
C3299133
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+110℃ 350V 680nF Y2 ±20% 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS