B32024B3224M000
MFR.Part #
B32024B3224M000
JLCPCB Part #
C6128403
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+110℃ 220nF 300V Y2 ±20% Plugin,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS