B32024A3474M000
MFR.Part #
B32024A3474M000
JLCPCB Part #
C3300559
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+110℃ 300V 470nF Y2 ±20% 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS