B32024A3154M000
MFR.Part #
B32024A3154M000
JLCPCB Part #
C3298268
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+110℃ 150nF 300V Y2 ±20% 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS