B32023A3563M289
MFR.Part #
B32023A3563M289
JLCPCB Part #
C3298297
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 300V 56nF Y2 ±20% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS