B32022B3223K000
MFR.Part #
B32022B3223K000
JLCPCB Part #
C3300809
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 22nF 300V Y2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS