B32022A3153M189
MFR.Part #
B32022A3153M189
JLCPCB Part #
C3299296
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 15nF 300V Y2 Plugin,P=15mm Safety Capacitors ROHS