B32022A3153M000
MFR.Part #
B32022A3153M000
JLCPCB Part #
C3295286
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 15nF 300V Y2 ±20% Plugin,P=15mm Safety Capacitors ROHS