B32021A3472M289
MFR.Part #
B32021A3472M289
JLCPCB Part #
C3295638
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+110℃ 300V 4.7nF Y2 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS