B32021A3332M189
MFR.Part #
B32021A3332M189
JLCPCB Part #
C3299791
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+110℃ 3.3nF 300V Y2 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS