B32021A3332K289
MFR.Part #
B32021A3332K289
JLCPCB Part #
C3300155
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+110℃ 3.3nF 300V Y2 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS