B32021A3332K000
MFR.Part #
B32021A3332K000
JLCPCB Part #
C3298187
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+110℃ 3.3nF 300V Y2 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS