B32021A3252M000
MFR.Part #
B32021A3252M000
JLCPCB Part #
C3298317
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+110℃ 2.5nF 300V Y2 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS