B32021A3222M289
MFR.Part #
B32021A3222M289
JLCPCB Part #
C3300293
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+110℃ 2.2nF 300V Y2 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS