B32021A3152M289
MFR.Part #
B32021A3152M289
JLCPCB Part #
C3299402
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+110℃ 1.5nF 300V Y2 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS