ATB2012-75011-T000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
ATB2012-75011-T000
JLCPCB Part #
C76586
Package
0805
Description
-40℃~+85℃ 1.2dB 1.2mm 2mm 50MHz~1.2GHz 75Ω:75Ω 0805 Balun ROHS