ATB2012E-75011M-T000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
ATB2012E-75011M-T000
JLCPCB Part #
C3305201
Package
0805
Description
-40℃~+85℃ 50MHz~1.2GHz 75Ω:75Ω 0805 Balun ROHS