ACM9070-701-2PL-TL01
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
ACM9070-701-2PL-TL01
JLCPCB Part #
C14594
Package
SMD-4P,9x7mm
Description
-40℃~+85℃ 10mΩ 2 5A 700Ω@100MHz 80V SMD-4P,9x7mm Common Mode Filters ROHS